Posted in Novinky

U Starého mäsiara môžete objednávať už aj cez web

Dobre vyúdená šunka, klobáska, či voňavá slaninka. To sú arómy a chute, na ktoré sa tešíme nielen cez Vianoce a počas Veľkej Noci. Kde ale tieto skvelé komodity zohnať v špičkovej a overenej kvalite?

párky starého mäsiara

Nájsť dnes slovenské mäso nie je jednoduché

Napriek mnohým aféram so zahraničným mäsom, dnes v našich obchodoch a často aj mäsiarstvach nie je dostatok slovenského mäsa. Údeninky sú balené, napichané kopou éčok, mäso je cestovateľské – teda také, ktoré precestovalo často polku Európy  Našťastie sú aj mäsiarstva, ktorá sa špecializujú na slovenské mäso.

Poctivé slovenské mäso z preverených fariem

Také nájdete v bratislavskej sieti mäsiarstiev Starý mäsiar. Starého mäsiara nájdete v Ružinove na Herlianskej, v Krasňanoch na Peknej Ceste, aj v širšom centre na Americkom námestí a v Tržnici na Trnavskom mýte. Starý mäsiar, to je slovenské mäso. Z Pezinka, z Myjavy, či zo Žitného ostrova – z preverených fariem a preverených chovov. Každý deň čerstvo dokladané na pulty mäsiarstiev.

Bravčové, kuracie, hovädzie aj skvelé údeninky

U Starého mäsiara nájdete širokú ponuku bravčového, kuracieho, morčacieho aj hovädzieho mäsa, skvelé údeniny, šunky, salámy, klobásky, slaninku, jaternice či tlačenku. Ak hľadáte chutné, slovenské mäso, nájdete ho u Starého mäsiara: -na Herlianskej v areáli obchodného centra Helios -na Peknej ceste oproti Lidlu -na Americkom námestí oproti Slovnaftu -v Tržnici na Trnavskom mýte

slovenské mäso
slovenská tlačenka

Príďte k nám alebo si objednajte online

Ak nemáte čas chodiť po obchodoch a zvykli ste si všetko objednávať online, potešíme vás. Po novom sa naše mäso a údeniny dajú objednať už aj na našom webe priamo pred váš vchod. Tak klikajte a objednávajte 🙂

Zatiaľ žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Start typing and press Enter to search

Nákupný košík