Pre reštaurácie

Akcia: 

Pri odbere 10 kg burgrového mäsa, získate 30 burgrových krabíc zdarma Za každý balík rímskej pizze – pinsa, máte jednu krabicu zdarma 
*Platí do 30.4. 2024

Hľadáte čerstvé mäso do svojho podniku či reštaurácie?

Starý mäsiar – to je kvalitné, poctivé a čerstvé mäso zo slovenských fariem.

Ideálne do vašej reštaurácie či jedálne.

NA MIERU

Vieme vám ho upraviť na rôzne rezy, nakalibrovať či namlieť, presne tak ako potrebujete. Váš kuchár už nemusí mať žiadnu prácu s kuchynskou úpravou mäsa.

A nielen to, vďaka chýbajúcim blanám a iným „vychytávkam“, ktoré kuchári úprimne nenávidia, ušetríte nielen čas a energie, ale aj približne 15-20% mäsa. Teda šetríte najmä financie. A nemáte prakticky žiaden odpad z mäsa.

Špeciálne požiadavky sú u nás vítané.

Ak hľadáte stabilného a kvalitného dodávateľa mäsa, u Starého mäsiara ste na najlepšej adrese.
Sme rokmi preverená voľba s dôrazom na čerstvosť, rýchlosť a spokojnosť našich odberateľov.

RÝCHLO

V dnešnej dobe je rýchlosť a flexibilita jedným zo základov úspechu. Preto vám vieme mäso doviezť do 24 hodín, po dohode často aj oveľa skôr. Vzájomná dôvera je pre nás esenciou každej úspešnej spolupráce

KOMPLEXNE

Popri kvalitnej kuracinke, hovädzinke, bravčovinke a morčacinke vyrábame aj tradičný sortiment ako klobásky, párky a šunky, ale aj špeciality ako čerstvé jaterničky, škvarky, vyzreté hovädzie pastrami, sušenú krkovičku alebo karé, syrové párky na grilovanie, či kvalitnú bravčovú masť.

Vieme zabezpečiť aj kompletnú ponuku potravín (mliečnych výrobkov, mrazených a trvanlivých potravín, alko, nealko aj drogériu) cez náš veľkoobchod Market Gastro Centrum.

Ak máte záujem o nadštandardnú kvalitu za veľmi dobré ceny,
kontaktujte nás a my vám dáme ponuku presne podľa vašich požiadaviek.

Start typing and press Enter to search

Nákupný košík